درباره هستیا

مجموعه هستیا در 6 سال اخیر با داشتن روزانه بالغ بر 2 عمل و در مجموع 4200 جراحی موفق در طی این دوره، در بهترین کلینیک‌های تهران که توسط بهترین و برجسته‌ترین اساتید هر حوزه انجام شده، جزو پیشتازان و برترین مجموعه‌های زیبایی و جراحی کشور قرار گرفته است.
Image
Image
هستیا کلینیک تمامی خدمات زیبایی و اصلاحی مربوط به صورت، گردن، اندام، تخصصی سینه، تخصصی بانوان، لیزر و ... را ارائه می‌دهد. هر فرد با توجه به شرایط و اندام ایده‌آل خود و بر اساس مشاوره‌های ارائه شده این مجموعه می تواند بهترین روش جراحی یا غیر جراحی پیشنهاد شده را انتخاب کند.
در کنار عمل‌های زیبایی بسیار موفق مجموعه هستیا کلینیک، بخش مربوط به لیزر این مجموعه نیز از دیگر نقاط قوت این کلینیک است. دستگاه‌های لیزر موجود در هستیا کلینیک از جمله دستگاه الکساندرالایت جنتل مکس پرو که  جزو 5 دستگاه لیزر برتر دنیا بوده، انتخاب بسیاری از هنرپیشگان هالیوود و افراد معروف هم هست. مهم ترین اعتقاد کادر هستیا کلینیک این هست که سلامت روح و جسم هر فرد و مراجعه کننده به این مجموعه در بالاترین سطح اهمیت قرار دارد. زندگی زیبا بیشتر با داشتن روحی زیبا شکل می‌گیرد و در گام بعدی این زیبایی جسم است که به بهتر و زیباتر شدن زندگی هر کس کمک می کند. رسیدگی به معنویات که تغذیه روح هر فردی بوده و امید و دوست داشتن زندگی مهم‌ترین عامل در زیبایی روح است که بر جسم نیز منعکس می شود. همیشه جراحی های زیبایی تنها راه رسیدن به اندام یا صورت زیبا نیستند و معمولا توصیه کادر هستیا کلینیک بر اساس شرایط می تواند این باشد که راه هایی به جز جراحی مانند رسیدگی به پوست، داشتن تغذیه و رژیم غذایی مناسب یا ورزش را امتحان کنید. در صورتی که شرایط شما متفاوت باشد و چاره ای جز مداخله خارجی و جراحی نباشد اینجاست که پزشکان و کادر هستیا در کنار شما هستند و با ارائه بهترین روش‌ها شما را به آنچه که می‌خواهید می‌رسانند. هدف ما در هستیا کلینیک این است که به شما کمک کنیم تا به اندام و چهره دلخواه خودتان دست پیدا کنید و این زیبایی را در کنار سلامت جسم و روح داشته باشید.

درباره هستیا

برای تعیین وقت مشاروه همین امروز تماس بگیرید
مسیریابی به کلینیک هستیا
  • balad
  • neshan
  • ghost
  • google