همین امروز برای رزرو نوبت مشاوره اقدام کن
رزرو نوبت

هستیا کلینیک

شروع مسیر زیبایی تو

با سابقه‌ترین مرکز زیبایی شمال تهران در زمینه زیبایی با روش‌های روز دنیا و حتی بدون نیاز به عمل جراحی

خدمات زیبایی مرکز هستیا

برترین خدمات

جراحی زیبایی اندام

اندام هر فرد تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله افزایش و کاهش وزن متناوب، بیماری ها یا مصرف داروها و گاهی ژنتیک دستحوش تغییراتی می شود. هستیا کلینیک می تواند از طریق اقداماتی همچون لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی، لیفت یا تزریق چربی در ناحیه و یا پروتز در اصلاح بدن و رسیدن شما به اندام ایده آل خود شما را همراهی کند.

اطلاعات بیشتر

جراحی زیبایی زنانه

بارداری، زایمان، افزایش و کاهش وزن، بالا رفتن سن و ژنتیک همه از عوامل بالاقوه موثر در زیبایی و سلامت اندام زنانه شما هستند. لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، تزریق چربی و سایر روش های بدون جراحی یا با جراحی کلینیک هستیا از جمله مواردی هستند که می توانند برای اصلاح و زیبایی واژن مورد استفاده قرار بگیرند.

اطلاعات بیشتر

جراحی زیبایی صورت و گردن

جلوگیری از پیری پوست و نمایان شدن علام بالا رفتن سن، داشتن پوستی شفاف و شاداب در صورت و گردن و تناسب اعضای صورت سه فاکتور مهم در زیبایی هر فردی هستند. هستیا کلینیک با ارائه خدمات تخصصی در هر حوزه از جمله پوست، چشم، بینی، لب، گونه، گردن و گوش می تواند در این مسیر با شما همراه باشد.

اطلاعات بیشتر

جراحی زیبایی سینه

ارائه خدمات لیفت، پروتز، تزریق چربی و ماموپلاستی برای خانم ها و اصلاح ژنیکوماستی یا همان بزرگ شدن سینه در آقایان در هستیا کلینیک انجام می شود. بر اساس نیاز و سلیقه هر فرد و با مشاوره تیم متخصص هستیا کلینیک بهترین اقدام و جراحی برای هر فرد انتخاب می شود.

اطلاعات بیشتر

زیبایی بدون تیغ و جراحی

اگر اصلاحات مورد نظر شما در صورت، گردن، سینه، اندام و ... بسیار جزئی بوده و یا جزو آن دسته از افرادی هستید که فوبیا تیغ و جراحی دارید، می توانید از روش های غیر تهاجمی یا بدون جراحی کلینیک هستیا استفاده کنید. مجموعه هستیا با داشتن تجربه در حوزه زیبایی صورت و بدن می تواند بدون استفاده از جراحی و بیهوشی، زیبایی را به شما هدیه کنن.

اطلاعات بیشتر

هستی حسینی

مدیر، موسس و مشاور شما در هستیا

تیم متخصص و با تجربه هستیا با داشتن سابقه‌ای درخشان در زمینه جراحی، خدمات زیبایی و اصلاحی صورت و بدن، با ارائه تمامی خدمات زیبایی آماده هستند تا در مسیر رسیدن به اندام ایده آل هر فرد او را همراهی کنند و با ارائه بهترین راهکارها در تصمیم‌گیری هر چه راحت تر آنها سهیم باشند. هدف تیم هستیا کلینیک این است که خدمات زیبایی مورد نیاز را طبق سلیقه هر فرد ارائه دهد، البته حفظ و صیانت از سلامتی شما مهم ترین و اولین فاکتور مسیری است که با مجموعه هستیا در آن قدم خواهید گذاشت.

رضایت شما

از معجزات هستیا

عضوی از خانواده هستیا باشید

با رزرو وقت مشاوره به خانواده شاد هستیا بپیوندید

شاخص BMI

سنجش اضافه وزن

محاسبه شاخص توده بدنی برای افراد زیر 18 سال دقیق نیست.برای مشاهده دقیق نتایل به آدرس مراجعه کنید
محاسبه
بستن
نتایج تست BMI شما
شاخص توده بدنی
BMI
۳۰
مقدار اضافه وزن شما
۳۰ کیلوگرم
وزن مناسب برای شما
۳۰ کیلوگرم
تعیین وقت مشاوره
مقالات هستیا کلینیک
بخون و زیباتر شو